קניית רכבים

קניית רכב חדש או משומש

"מתי מחליפים את הרכב?"

"האם זה משהו שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו עכשיו?"

אלו חלק מן השאלות שאנשים רבים שואלים את עצמם, רגע לפני שהם מחליטים לבצע את אחת הרכישות החשובות והיקרות בחייהם. קניית רכבים בישראל נפוצה במיוחד בשוק המכוניות מיד שנייה, כאשר מכירה וקנייה של רכבים בשוק הפרטי עשויה להשתלם מאוד מבחינה כלכלית, אך גם לטמון בחובה חסרונות רבים, אל מול רכישת רכב חדש ישירות מהיצרן.

אז רכב משומש או חדש מהניילון?

לרכב חדש יש יתרון מובהק- אין בו כל בלאי וכמובן- אפס קילומטראז'. איש לא נהג בו לפניכם, אף אחד לא עישן בתוכו ולכלך אותו, והוא בוודאי שלא עבר שום תאונה. הביטחון שמקנה קניית רכבים חדשים אינו משתווה לשום דבר. לא משנה לכמה מכוני בדיקה תלכו על מנת לבדוק רכב מיד שנייה שאתם מתלבטים לגביו- לא תוכלו לעולם לדעת האם הוא באמת תקין לגמרי, כיוון שמוכרים בשוק הפרטי נוהגים "להעלים עין" מתקלות ברכב שלהם- במיוחד אם מדובר בפגמים שתוקנו באופן מושלם במוסך טוב ואין סיכוי רב שאתם תבחינו בתקלה.

רכב חדש שנרכש ישירות מהיצרן, מבטיח לכם אחריות וביטחון לגבי תקינותו, אך רבים נרתעים מביצוע רכישה של רכב מהחברה בגלל המחיר הגבוה, שעבורם הוא אינו אפשרי כלל.

קניית רכבים

רכישת רכב בעסקת טרייד אין – הנאה מכל העולמות

חברות רכב רבות מציעות ללקוחות רכישה של רכבים חדשים, בין אם אלו רכבי מנהלים או רכבים קטנים מדגמים שונים, וזאת בהצעה משתלמת הכוללת קניה של הרכב הישן של הלקוח, על ידי החברה עצמה. לאנשים בעלי תקציב מוגבל מדובר בפתרון מדהים, אשר מייצר אפשרות של קניית רכבים מעולים שלא היו בגדר אפשרות עד כה.

החברה תציע מחיר לקניית המכונית הישנה, במקביל לרכישה של מכונית חדשה ממנה, עם פריסה גבוהה לתשלומים של ההפרש בין מחירי שני הרכבים. בדרך זו ההוצאה החודשית בעבור רכב חדש לגמרי, תהיה נמוכה והלקוח יוכל לעמוד בה. יתרון נוסף הוא בחיסכון של הזמן הרב הכרוך במכירת רכב בשוק הפרטי, והקלות שבה הלקוח יכול למכור את רכבו ולקבל חדש תמורתו, באותו יום ממש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *