מדוע חשוב שנטפל ברכב במוסכים מורשים?

כל רכב נדרש לטיפול תקופתי אחת בכמה זמן או מכסת קילומטרים. ליצרנית הרכב יש פרוטוקול מחייב לדברים שצריכים להיות מטופלים בטיפול בתקופתי. אלא שרכב עלול להיזקק לטיפול גם בין הטיפולים הקבועים. הבלתי צפוי הוא תמיד צפוי בתחום הרכבים, לרבות ברכביהן של היצרניות המובילות.
אחד המוסכים המורשים היותר ידועים במקומותינו הוא מוסך צ'מפיון מוטורס, המציע ניסיון עשיר בטיפול ברכבים מדגם פולקסווגן ופיאט ומכוניות מסחריות. רשת של מוסכי המותג פרושה בכל רחבי הארץ ומאפשרת נגישות לבעליהם.

חשיבות הטיפול במוסך מורשה

הסיבות העיקריות לחשיבות הטיפול ברכבים במוסך המורשה ומוסמך לטיפול בהם הן:

1. במוסך מורשה תקבלו חלקים מקוריים בלבד של היצרנית המתאימה.
2. במוסך מורשה תקבלו אחריות מלאה על החלקים ועל העבודה.
3. במוסך מורשה יטפלו בכם במקצועיות ובאדיבות, גם אם יידרש טיפול ותיקון קל.
4. מגוון שירותים תחת קורת גג אחת, המייתר את הצורך לחפש מוסכים חלופיים ובכך לחסוך זמן וכסף.
5. יחס המבוסס על שקיפות והוגנות הנובעים מחובתו של המוסך המורשה לספק ללקוח 'הזמנת תיקון' מסודרת שחייבת להכיל את כל השלבים שעל המוסך לבצע בתיקון. השקיפות חלה גם על המחיר.
6. מוסך מורשה הוא בעל רישיון ממשרד התחבורה. הרישיון מעיד על היות המוסך מורשה, כלומר עובד בכפוף לתווי תקן וחורים מחייבים ומחמירים ומצוי בפיקוח ברמה ובתדירות שנקבעות על ידי משרד התחבורה.
7. מוסך מורשה נדרש לעמוד בסטנדרטים מקצועיים מחמירים.
8. מוסך מורשה ישקיע כל מאמץ אפשרי וכל משאב נדרש על מנת לשמור על רישיונו כמוסך מורשה ועל המוניטין שלו כמוסך מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.
9. מוסך מורשה עובד על פי כללים ברורים ומחייבים שמוכתב לו על ידי היבואן המורשה. יצוין, כי הסמכה לטיפול ברכבים מיובאים חלה אך ורק לגבי הרכבים שאותם היבואן מייבא בתקופת האחריות.
10. בשוק המוצף בשרלטנים ובחאפרים, הידיעה כי הרכב שלכם מטופל במוסך מורשה ובכלל זה מוסך צ'מפיון מוטורס מעניקה לכם, הלקוחות שקט וביטחון מעצם הידיעה כי רכבכם יטופל כנדרש, כמתחייב וכראוי.

חשיבות טיפול יסודי במוסך מורשה נובעת מהצורך לשמור על תקינות כל מערכות הרכב ומכלוליו. איכות ובטיחות שלובות זו בזו. שום נהג לא יכול להרשות לעצמו לעגל פינות, להמר ולקחת סיכונים. כל טיפול צריך להתבצע במועדו.
הטיפול המקצועי, חשוב ככל שיהיה – והוא חשוב מאין כמוהו!- אינו פוטר את בעל הרכב ו/או את הנוהג בו מאחריות אישית מלאה לשלומו, לביטחונו ולבטיחות הרכב – וכמובן גם לשלום הנוסעים עמו ובטיחותם. עליו להקפיד על קלה כעל חמורה בכל הנחיה, לציית לחוקי התנועה, לנהוג באופן זהיר ומבוקר, לא להתפרע בכביש, לא לשתות לפני הנהיגה ולהיות ערני ודרוך כדי להבחין בכל רעש מוזר, חריקה ונורית שנדלקת ומהווה אות אזהרה כי משהו ברכב אינו תקין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *