חדשות רכב

חדשות רכב

כמו בכל תחום אשר המערכות הטכנולוגיות והממוחשבות משתלטות עליהם, גם בתחום חדשות רכב אנחנו מתעדכנים מעת לעת על חדשות מרעישות ומפתיעות במיוחד המבשרות לנו כי לא ירחק היום והרובוטים ישתכללו גם על כלי הרכב ויותירו את הנהגים חסרי מעש. כל מה שהנהג יצטרך לעשות זה להקיש את היעד אליו הוא מבקש להגיע ואחר כך הוא יוכל להניח את הראש (על ההגה?) ולהתנמנם. הוא יוכל גם לשוחח במכשיר הסלולארי ללא כל הפרעה, או לפטפט ולבלות עם שאר הנוסעים והמכונית, היא כבר תדע בעצמה את הדרך.

בינתיים אנחנו מתעדכנים על חדשות רכב בניו ג'רסי. שם כבר אחראים הרובוטים על כל הנושא של החניה. אז אם לא בא לכם לנסוע בשלושה סיבובים על מנת למצוא את היציאה מהחניון או שאתם לא מצליחים לזכור היכן החניתם את המכונית בתוך מרחבי החניון העצום, הרי שהחניון הרובוטי עשוי להיות מושלם עבורכם.

לאחרונה התבשרנו כי דווקא חברה ישראלית היא זו שאחראית על השלמתו של החניון הרובוטי החמישי בארצות הברית. יודעי דבר טוענים כי מדובר בחניון שהוא אף זול יותר מחניון רגיל למרות כל היתרונות שלו.

עם הזמן הטכנולוגיה הולכת ומתפתחת וכמובן שזה נוגע גם לתחום הרכב.  היכנסו לקרוא על חדשות בתחום הרכב שיביאו לחיסכון בכסף ובמקום.

חדשות רכב

אז איך זה עובר בפועל?

אתם רוצים להיעזר בחניון הרובוטי? אתם לא צריכים לדעת או לעשות הרבה לשם כך. כבו את הרכב ואת כל השאר כבר יעשה עבורכם הרובוט. מדורי חדשות רכב מספרים לנו על מהלך הקסם… בסוף יום העבודה אתם מגיעים לבניין המגורים שלכם עם המכונית וכל שעליכם לעשות הוא לכבות את הרכב ולצאת. מכאן הכול כבר יתנהל באופן אוטומטי. המערכת האוטומטית תזהה את המכונית, זרועות רובוטיות ירימו אותו ויכניסו אותו ישירות אל תוך החניון. שם הוא יועבר לעבר אחד ממאות מקומות החניה שנמצאים במקום.

ומה קורה בבוקר? כדי לקבל חזרה את המכונית, כל מה שעל הנהג לעשות הוא להעביר את הכרטיס האישי המזהה שלו והמערכת הרובוטית תשלוף את המכונית היישר ממקום החנייה שלו ותוך זמן קצר תגיע המכונית אל בעליה.

המתעניינים והמבינים בתחום חדשות רכב טוענים כי יש כאן בשורה של ממש וחיסכון בכסף וגם במקום. נחסכים דרכי הגישה למכוניות ונחסך כסף רב על כל מקום חניה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *